Diğer sipariş kanallarımız

Saka Su, Sağlığınıza Değer Veriyor!

Saka Su, size ve ailenize değer veriyor, Medline Acil Sağlık Hizmeti üyeliğiyle konut sınırlarında yaşanabilecek tüm acil durumlara karşı aile fertleri ve misafirlerinizin sağlığını güvence altına alıyor!

Kampanya süresi 02.04.2020 SAAT: 00.01 - 30.09.2020 SAAT: 23.59 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Saka web sitesi üzerinden ayda bir kez alışveriş yapan Saka su aboneleri, konut sınırlarında yaşanabilecek acil durumlarda tüm aile için 840 TL tutarında Medline acil sağlık hizmetleri üyeliği paketinden bir yıla kadar yararlanabilecektir. Acil Sağlık Hizmetleri Konut adresinde yaşanan acil durumlarda konutta bulunan herkesi kapsar.

Medline üyeliğinizi aktifleştirmek için aşağıdaki seçeneklerden uygun olanla devam edip, kayıt işlemini tamamlamalısınız.

Saka Su Abonesi Konutlara Medline Acil Sağlık Hizmetleri Üyeliği

SAKA SU abonesi olan Konutlar, 7/24 Medline Güvencesi kapsamına alınarak Konut sınırlarında yaşanabilecek tüm acil durumlara karşı aile fertleri ve misafirleri için aşağıda detayı verilen “Medline Acil Sağlık Hizmetleri Üyeliğinden” yararlanabilecektir.

Saka Su Medline Musteri Bilgilendirme